Mirë se vini në faqet tona të internetit!

PRODUKTET

PËR NE

PROFILI I KOMPANISË

Nantong Yueneng Energjisë Saving Purification Equipment Co., Ltd Ne jemi një prodhues profesional i pajisjeve të ventilimit, ftohjes, lagështimit dhe ngrohjes.Ne jemi një ndërmarrje profesionale e kontrollit të temperaturës që integron dizajnin profesional, prodhimin, shitjen dhe shërbimin pas shitjes, me më shumë se 15 vjet përvojë në industrinë e ventilimit dhe ftohjes. Produktet tona kryesore janë: ventilatori i shkarkimit të shpendëve, ventilatori industrial i shkarkimit, shkarkimi i serrës ventilator, ventilator ftohës, kondicioner uji, jastëk ftohës avullues, ngrohës ajri dhe hyrje ajri. Produkte të ndryshme me specifikim të plotë, të gjitha janë në cilësi të mirë (me certifikatë CE).Më shumë kursim energjie dhe kanë fituar vlerësime unanime nga klientët në industri.Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 30 vende si Azia, Evorpe, Amerika, Azia Juglindore etj.

PËRPARËSITË TONA

 • Menaxhimi i Cilësisë

  Menaxhimi i Cilësisë

  Menaxhimi i cilësisë, kontrolli i lëndës së parë, prodhimi i vazhdueshëm i çdo linje, produktet përfundimtare, sigurojnë cilësinë
 • Mostra falas

  Mostra falas

  Mostra falas e jastëkut ftohës avullues për vlerësimin tuaj
 • ODM dhe OEM

  ODM dhe OEM

  Ne jemi te specializuar në prodhimin e pajisjeve të ventilimit dhe ftohjes me cilësi të lartë, pranojmë ODM dhe OEM
 • 24*7 online

  24*7 online

  departamenti ynë i shërbimit pas shitjes 24*7 në internet, mos ngurroni të kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje

LAJME

Si të freskoni punëtorinë e nxehtë dhe me erë të keqe në verë

Si të freskoni punëtorinë e nxehtë dhe me erë të keqe në verë

Në verën e nxehtë, punëtoria relativisht e mbyllur pa ajër të kondicionuar qendror është shumë e turbullt.Punonjësit djersiten në të, gjë që ndikon seriozisht në efikasitetin e prodhimit dhe entuziazmin e punës.Si mund ta heqim temperaturën e lartë në punishte dhe t'i lëmë punonjësit të kenë një ambient pune të rehatshëm dhe të freskët?A ka ndonjë mënyrë për të kursyer para për të ftohur punëtorinë pa instaluar ajër të kondicionuar qendror? Këtu janë disa metoda të thjeshta dhe të lehta për t'u zbatuar për referencën tuaj.

Ftohja e serrës preferon jastëkun ftohës dhe ventilatorin e shkarkimit
Për ftohjen e serrës, jastëku ftohës dhe ventilatori i shkarkimit janë zgjedhja e parë.Ne bëjmë përzgjedhje të arsyeshme sipas sistemit të ftohjes së jastëkut të ftohjes dhe ventilatorit të shkarkimit.Sistemi i ftohjes së ventilatorit të jastëkut ftohës në përgjithësi miraton presion negativ...
Cilat janë avantazhet e ventilatorit të shkarkimit FRP?
Ventilatori i shkarkimit FRP i referohet ventilatorit të bërë nga plastika e përforcuar me fibra xhami (FRP).Pamja dhe madhësia e tij janë identike me ato të ventilatorit prej çeliku, përveç se guaska dhe shtytësi janë prej plastike të përforcuar me fibra xhami.Avantazhi i tij më i madh...